СПС або УПС

13.07.2012 21:24

 

ПОЛОЖЕННЯ Про структуру та порядок призначення спеціальних та укорочених позивних сигналів.
  • ПОЛОЖЕННЯ

9. ПОЗИВНІ СИГНАЛИ АРС В УКРАЇНІ


9.1. Радіостанціям аматорської та аматорської супутникової служб в Україні призначаються позивні сигнали згідно з вимогами Регламенту радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

9.2. Позивні сигнали призначаються регіональними філіями УДЦР і зазначаються у дозволі на експлуатацію АРС з використанням літер латинської абетки.

9.3. Структура позивних сигналів, порядок їх видачі регламентується Положенням про структуру та порядком призначення позивних сигналів аматорським радіостанціям в Україні, яке затверджується УДЦР.

9.4. При тимчасовому перенесенні АРС у межах території України до постійного позивного сигналу через дріб додається літера "А" - у стаціонарних умовах, літера "Р" - у польових.

9.5. При роботі АРС у межах території України з рухомих наземних об’єктів до постійного позивного сигналу через дріб додається літера "М".

9.6. При роботі АРС з плаваючих об’єктів , які є властністю України, до постійного позивного сигналу через дріб додаються літери "ММ".

9.7. При роботі АРС з літаючих об’єктів, що є власністю України, до постійного позивного сигналу через дріб додаються літери "АМ".

9.8. При наявності ліцензії CEPT радіоаматора або тимчасового дозволу на експлуатацію АРС на території України, іноземні громадяни при управлінні АРС додають перед особистим позивним сигналом через дріб літери “UT” 

9.9. При використанні вищезгаданих додатків до позивних сигналів користувач (оператор) АРС зобов’язаний при радіозв’язку передавати своє місцезнаходження.

9.10. АРС України можуть видаватися спеціальні та укорочені позивні сигнали. Структура та порядок їх видачі регламентується Положенням про структуру та порядком призначення спеціальних та укорочених позивних сигналів аматорським радіостанціям в Україні, яке затверджується УДЦР.