Окончательный протокол ЧУ RTTY 2013

26.05.2013 06:46

 

Протокол (от 21.05.2013) Чемпіонату України з цифрового радіозв’язку на коротких хвилях 2013 р.
 
 
21 травня 2013 р.                             м. Запоріжжя
 
   Запорізька колегія суддів у складі головного судді - судді нац. категорії Андріюка В.М., заступника головного судді - судді нац. категорії Сміяна В.І. та головного секретаря змагань - судді нац. категорії Голікова М.А розглянула підсумки Чемпіонату України з цифрового радіозв'язку на КХ, який відбувся  20 квітня 2013 року.
 
1. СКЛАД УЧАСНИКІВ    
 
   В Чемпіонаті України прийняли участь 11 команд колективних радіостанцій та 86 операторів індивідуальних радіостанцій. Серед учасників змагань 7 МСУМК і МСМК СРСР, 22 МСУ і МС СРСР, 27 КМСУ, що відповідає III рангу змагань і першій групі згідно ЄСКУ.   Чемпіонат України проведено згідно до вимог "Правил спотивних змагань з радіоспорту"  та "Регламенту Чемпіонатів України з радіозв'язку на коротких хвилях 2013 р."
 
2. ПЕРЕМОЖЦІ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ (багато операторів - всі діапазони):
 
  1. UR4QZZ   (1838)   М. ЗАПОРІЖЖЯ 
  2. UT7EZZ   (1744)   М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК 
  3. UT2GWW   (1644)   М. ХЕРСОН
 
Звання "Чемпіон України з цифрового радіозв'язку на КХ 2013 року" присвоїти  команді колективної радіостанції UR4QZZ  
м. ЗАПОРІЖЖЯ.  Команди-призери і члени команд нагороджуються дипломами і медалями відповідних ступенів.
 
 
3. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор - всі діапазони):
 
  1. UR3QCW    (1714)  ЧЕРНЯВСЬКИЙ Р.В.  М. ЗАПОРІЖЖЯ
  2. UY5ZZ/A   (1602)  ЛАТИШЕНКО В.Ф.    С. ІВАНКОВИЧИ
  3. US2YW     (1550)  ЖУК В.О.          М. ЧЕРНІВЦІ
 
Звання "Чемпіон України з цифрового радіозв'язку на КХ 2013 року" присвоїти ЧЕРНЯВСЬКОМУ Р.В.  UR3QCW  м. ЗАПОРІЖЖЯ.     
    Переможців особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.
 
4. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор - діапазон 80 метрів):
 
  1. UR3CMA   (1244)  ШАПОШНИК М.О.  С. ДУБІЇВКА
  2. UT2IO    (1184)  ПОЖИДАЄВ С.В.  М. МАКІЇВКА
  3. UT5EPP   (1166)  ЯКОВЕНКО М.О.  М. КРИВИЙ РІГ
 
Переможців особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.
 
5. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор - діапазон 160 метрів):
 
  1. UR8RF   (668)  СВИСТЕЛЬНИК О.Г.  М. ОСТЕР
  2. UT7EF   (634)  ПОДЕНЕЖНИЙ М.Ф.   М. НОВОМОСКОВСЬК 
  3. UR9QQ   (576)  ХРИПКО С.Л.       М. ЗАПОРІЖЖЯ 
Переможців особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.
 
6. БАГАТО ОПЕРАТОРІВ - ВСІ ДІАПАЗОНИ
 
   Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії "багато операторів - все діапазони" рівний 1645 очок. 
   Виконання спортивних нормативів:     
   МСУ - з 1 по 6 місце, але не менше 1563 набраних очок.     
   КМСУ - з 7 по 12 місце, але не менше 1316 набраних очок.    
   1р - від 1070, (2р - від 822, 3р - від 576) і більше набраних очок.
   
    CALL       QSO   Pts Q+O  Pts  Cfm Q+O   Cfm   %%
 
  1 UR4QZZ      272   536+1370 1906  508+1330  1838  93.4  М. ЗАПОРІЖЖЯ
1. СЕРІКОВ І.Д.     1964  МСУМК  UT7QF  
2. СТАВИЦЬКИЙ А.В.  1962  КМСУ   UR5QA
 
  2 UT7EZZ      243   486+1340 1826  454+1290  1744  94.2  М. Д-ПЕТРОВСЬК
1. КОПАНИЦЯ І.В.    1982  МСУ   UV5EOZ 
2. ГНАТКО С.В.      1977  КМСУ  UW5EGC 
3. ЗАВЕРТАЙЛО П.М.  1956  КМСУ  UT4EO
 
  3 UT2GWW      274   540+1190 1730  494+1150  1644  90.5  М. ХЕРСОН
1. СЕРВІАНОВ О.В.  1955  МСУМК      UR7GW  
2. БАБІЧ А.Д.      1948  МСМК СРСР  UY5HF 
3. НУДЕЛЬ О.М.     1956  МСУМК      UR7GO
 
  4 UR4SYM      225   446+1220 1666  408+1140  1548  90.7  М.І-ФРАНКІВСЬК
1. ЯНУЛЯВІЧУС А.М.  1981  МСУ   UW8SM  
2. БОБИК В.В.       1979  КМСУ  UW4SU 
3. ГЛАДЕНКО Р.О.    1980  КМСУ  UW5SW
 
  5 UR0HWZ      203   406+1080 1486  382+1030  1412  94.6  М. ПОЛТАВА
1. ЄРМАЧКОВ В.І.  1952  МСУ  US0HZ  
2. НОСАЧ Г.І.     1945  КМСУ UX3HA
 
  6 UT7AXA      190   376+1080 1456  348+1030  1378  93.2  М. СУМИ
1. ГОРДІЄНКО Т.Ю.    2000  2Р 
2. КЛОЧКО Д.К.       1997  2Р 
3. СЕМІКОПЕНКО М.Ю.  1999  2Р 
ТРЕНЕР - ЧЕРНОБРОВ К.В. UR5AGR
 
  7 UR4EWP      175   350+1030 1380  322+ 980  1302  93.7  М. ПАВЛОГРАД
1. МИСЛАВСЬКИЙ О.В.  1965  КМСУ  UR7EC 
2. ВОВЧЕНКО І.В.     1957  КМСУ  UT5EOX
 
  8 UR4ZWL      151   300+ 980 1280  276+ 900  1176  92.7  М. МИКОЛАЇВ
1. ДУБІНКІН А.І.   1958  МСУ  UT5ZA  
2. ДУБІНКІНА Л.А.  1993  Б/Р  UR4ZWL  
3. МАЛЕНКО А.Л.    1946  Б/Р  UT5ZN
 
  9 UR4UWY      159   318+ 850 1168  286+ 800  1086  91.8  М. БОРИСПІЛЬ
1. НЕДОЖДІЙ О.Л.  1967  КМСУ  UR3UW  
2. ПЕТРЕНКО С.Г.  1975  1Р    UR3UI  
3. РИБЧЕНКО С.Л.  1966  1Р    UR4UFD
 
 10 UR3QXX       75   148+ 410  558  128+ 370  498   86.7  М. ТОКМАК
1. ТОЛСТОУС І.А.  1966  КМСУ  UR6QS  
2. ШЕРСТЮК І.О.   1985  1Р    UT5QAI
 
 11 UY4WWA       57   114+ 370  484  104+ 340  444   91.2  М. ЛЬВІВ
1. ШВИДКИЙ В.В.  1965  МСУ   UR5WMM  
2. СМИРНОВ Є.А.  1958  КМСУ  UT1WZ
 
8. ОДИН ОПЕРАТОР - ВСІ ДИАПАЗОНИ
 
      Вищий вихідний показник (ВВП) "один оператор - всі діапазони" дорівнює 1552 очок. 
   Виконання спортивних нормативів:     
   МСУ - з 1 по 6 місце, але не менше 1475 набраних очок.     
   КМСУ - з 7 по 12 місце, але не менше 1242 набраних очок.    
   1р - від 1009, (2р - від 776, 3р - від 544) і більше набраних очок.
 
    CALL       QSO   Pts Q+O  Pts  Cfm Q+O   Cfm   %%
 
  1 UR3QCW      238   474+1280 1754  454+1260  1714  95.8   
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Р.В.  1966  МСУМК  М. ЗАПОРІЖЖЯ
 
  2 UY5ZZ/A     214   428+1190 1618  412+1190  1602  96.3   
ЛАТИШЕНКО В.Ф.  1950  МС СРСР  С. ІВАНКОВИЧИ
 
  3 US2YW       220   436+1240 1676  410+1140  1550  94.1
ЖУК В.О.  1974  МСУ  М. ЧЕРНІВЦІ
 
  4 UR4UDI      210   420+1140 1560  396+1110  1506  95.2   
РОБЕНКО В.В.  КМСУ  1967  М. МАКАРІВ
 
  5 UT9NA       209   414+1130 1544  392+1110  1502  94.7
ІВАНОВ С.Л.  1976  Б/Р  М. ВІННИЦЯ
 
  6 US1VS       209   418+1080 1498  406+1080  1486  97.6
КРИСЮК В.П.  1962  1Р.  С. КОРИТНО-ЗАБУГСЬКЕ
 
  7 UT0NN       205   400+1120 1520  384+1100  1484  94.6
ДАНИШ В.М.  1983  КМСУ  М. ЯМПІЛЬ
 
  8 UT3NK       202   404+1130 1534  388+1090  1478  96.5
СТАРИНЕЦЬ Д.М.  1948  КМСУ  М. ВІННИЦЯ
 
  9 UT8IO       189   358+1100 1458  334+1080  1414  88.4   
ОВЧАРЕНКО М.М.  1955  KMCУ  М. МАРІУПОЛЬ
 
 10 UY7MM       201   382+1040 1422  366+1010  1376  92.0   
СЕРГІЇВ В.О.  1949  МС СРСР  М. ЛУГАНСЬК
 
 11 UT8NT       191   382+ 990 1372  364+ 960  1324  96.9   
МАРЦЕНЮК В.Г.  1974  Б/Р  Г. ВІННИЦЯ
 
 12 UT0CK       133   266+ 920 1186  258+ 910  1168  97.7
НІКОЛЬСЬКИЙ М.В.  1951  1Р.  СМТ. ЧОРНОБАЙ
 
 13 UT3XX       150   296+ 920 1216  274+ 870  1144  91.3
ГУСАРЕВИЧ Ю.Н.  1961  КМСУ  Г. ЖИТОМИР
 
 14 UT2LU       135   270+ 860 1130  260+ 840  1100  97.0
П'ЯТНИЦЯ П.І.  1955  1Р  М. ХАРЬКІВ
 
 15 UR4MG       137   274+ 850 1124  254+ 780  1034  94.2
ХРИПЧЕНКО В.І.  1953  1P  СЕЛ. ШАХТАРСЬКЕ
 
 16 UT3SO       125   250+ 800 1050  224+ 730   954  89.6
ПРОЩЕНКО O.І.  1952  1Р  М. ДОЛИНА
 
 17 UR5TL       121   242+ 760 1002  228+ 720   948  95.0
СОФІЯК В.Є.  1964  Б/Р  М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
 
 18 UT2QQ       130   252+ 820 1072  216+ 720   936  83.1
ГЕЙЖА В.І.  1946  МС CРCP  С. НОВОГОР'ЇВКА
 
 19 UT4NZ       104   206+ 620  826  190+ 600   790  91.3
ФІЛІППОВ О.Є.  1947  1Р.  М. ВИННИЦЯ
 
20 UR8EQ       100  63  830     94   60  -     788   94,9   
ДИКАНЬ А.В.  1951  МСУ  Г. КРИВИЙ РІГ
 
 21 UR5FBM       94   188+ 620  808  176+ 560   736  94.7
КРАМАРЕНКО В.Д.  1954  Б/Р  Г. ОДЕСА
 
 22 UT5RX        83   164+ 500  664  150+ 460   610  91.6
РУДНІЧЕНКО В.І.  1952  1Р  М. ПРИЛУКИ
 
   *UT7NI      85   168+ 570  738  134+ 490   624  78.8 <80% Cfm
   *UR5NP      76   140+ 520  660  100+ 380   480  65.8 <80% Cfm
 
9. ОДИН ОПЕРАТОР - ДІАПАЗОН 80 МЕТРІВ
 
      Вищий вихідний показник (ВВП) "один оператор - діапазон 80 метрів" рівний 1167 очок. 
Виконання спортивних нормативів:     
   МСУ - з 1 по 6 місце, але не менше 1109 набраних очок.     
   КМСУ - з 7 по 12 місце, але не менше 934 набраних очок.    
   1р - від 759, (2р - від 583, 3р - від 409) і більше набраних очок.
 
    CALL       QSO  Pts Q+O   Pts  Cfm Q+O  Cfm    %%
 
  1 UR3CMA      213   426+830  1256  414+830  1244   97.7
ШАПОШНИК М.О.  1983  Б/Р  C. ДУБІЇВКА
 
  2 UT2IO       216   430+790  1220  414+770  1184   96.8
ПОЖИДАЄВ С.В.  1960  МСУМК  М. МАКІЇВКА
 
  3 UT5EPP      215   426+780  1206  406+760  1166   95.8
ЯКОВЕНКО М.О.  1944  КМСУ  М. КРИВИЙ РIГ
 
  4 UT8EL       212   424+800  1224  392+760  1152   92.5
СТАРОДУБЕЦЬ О.В.  1964  КМСУ  М. КРИВИЙ РІГ
 
  5 UR7EQ       203   406+750  1156  396+750  1146   98.0
КУЛИКОВ Ю.Н. 1963  КМСУ  М. ВІЛЬНОГІРСЬК
 
  6 UT0EO       200   398+800  1198  374+770  1144   94.0
ЗГОДА Д.Ф.  1959  МСУ  М. КРИВИЙ РІГ
 
  7 UX7MX       203   406+810  1216  374+770  1144   93.6   
КАЛАШНІКОВ І.Є.  1950  МСУ  М. ЛИСИЧАНСЬК
 
  8 UT5NM       212   414+770  1184  382+760  1142   91.0
МОХОВIКОВ А.Б.  1958  МСУ  М. ВIННИЦЯ
 
  9 UR4CU       203   400+780  1180  380+760  1140   95.6
ВАСИЛЬЧЕНКО А.В.  1950  Б/Р  Г. ЧЕРКАСИ
 
 10 US0YW       214   426+760  1186  384+740  1124   89.7
ЧАЛИЙ В.Г.  1960  KMC  М. ЧЕРНIВЦI
 
 11 UX1IL       187   374+790  1164  358+760  1118   96.8
МОРОЗОВ К.Н.  1957  МС СРСР  Г. ДОНЕЦЬК
 
 12 UR5WCQ      193   382+740  1122  376+740  1116   97.4
САХНО П.В.  1950  КМСУ  М. ДРОГОБИЧ
 
 13 UY2RA       200   384+770  1154  352+750  1102   89.0
КАСМIНIН Г.В.  1953  Б/Р  М. СЛАВУТИЧ
 
 14 UT0RM       187   374+790  1164  338+760  1098   91.4
КАЛИТА О.В.  1963  КМСУ  М. ЧЕРНIГIВ
 
 15 UX0SX       189   378+730  1108  360+720  1080   95.2
ЯКУШЕВ О.В.  1950  КМСУ  М. ІВ-ФРАНКІВСЬК
 
 16 US0YA       178   346+740  1086  332+710  1042   94.4
ВАНЗЯК В.В.  1958  КМСУ  М. ЧЕРНІВЦІ
 
 17 UT1AA       165   328+780  1108  302+730  1032   92.1   
МАНЬКО О.В.  1980  Б/Р  М. СУМИ
 
 18 UY2UQ       176   348+740  1088  312+710  1022   90.3
МІНАКОВ В.А.  1953  КМСУ  М. КИЇВ
 
 19 UT5SA       159   312+730  1042  290+720  1010   93.7   
ДІХТЯР В.П.  1949  МСУ  М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
 
 20 UY2UA       173   338+740  1078  306+700  1006   89.0
ДЖУЛАЙ В.Н.  1956  МС СРСР  Г. КИЇВ
 
 21 UX0KN       167   332+700  1032  312+690  1002   94.0
ЗАРИЦЬКИЙ Л.Я.  1948  Б/Р  М. РІВНЕ
 
 22 UT3RS       170   340+720  1060  310+690  1000   92.4
НЕДІЛЬКО С.В.  1977  КМСУ  М. ПРИЛУКИ
 
 23 UT5UML      180   358+710  1068  330+670  1000   92.8
ШУМАН О.В.  1968  1Р  М. КИЇВ
 
 24 UT1IM       167   332+730  1062  314+680   994   95.2
IВАШКIН В.М  1954  Б/Р  М. ДОНЕЦЬК
 
 25 UT2EF       154   306+720  1026  288+700   988   94.2
КУЙДА В.І.  1946  Б/Р  М. КРИВИЙ РIГ
 
 26 UR5XMM      159   318+690  1008  294+690   984   92.5
ЯКИМЕНКО А.А.  1986  1Р  М. МАЛИН
 
 27 UR5UBR      150   300+720  1020  270+700   970   90.0
ШУВАЛЮК О.В.  1973  Б/Р  СМТ. КЛАВДІЄВО
 
 28 UW1WU       155   300+700  1000  286+680   966   92.3
КОРЖОВ О.П.  1965  Б/Р  М. ЛЬВІВ
 
 29 UX7QV       171   334+680  1014  304+660   964   88.9
ЛАГОДА В.О.  1974  Б/Р  М. ПОЛОГИ
 
 30 UY3MW       140   280+680   960  262+670   932   94.3
БАЯДЖИ М.В.  1953  Б/Р  М. ЛУГАНСЬК
 
 31 US7KC       170   338+640   978  318+610   928   93.5
ДРАГУНОВ О.В.  1956  Б/Р  М. КУЗНЕЦОВСЬК
 
 32 UR3VDD      143   286+710   996  258+660   918   92.3
МIТЛОВ Э.В.  1983  Б/Р  М. КIРОВОГРАД
 
 33 UY5TE       156   312+650   962  288+630   918   92.3
ВАЩИЛЕНКО Н.В.  1945  КМСУ  М. МИКОЛАЇВ
 
 34 UR5SAU      124   248+670   918  234+660   894   95.2   
ШАПОВАЛ В.В.  1963  Б/Р  М. КАЛУШ
 
 35 UX5UU       127   254+650   904  244+650   894   96.1
РАЗБОРЩУК О.Г.  1948  Б/Р  М. КИЇВ
 
 36 US7IS       141   282+670   952  246+600   846   87.9
ЄЛАГІН А.B.  1950  Б/P  М. ХАРЦИЗСЬК
 
 37 UT8IM       120   240+620   860  226+610   836   95.0
СОСЬКО В.П.  1951  МС СРСР  М. MAРІУПОЛЬ
 
 38 UR5WPR      119   236+630   866  220+590   810   93.3
ЯІТСЬКИЙ В.В.  1984  Б/Р  Г. ДРОГОБИЧ
 
 39 UT3WX       115   226+630   856  214+580   794   93.0
СТАШКІВ А.Ю.  1975  КМСУ  М. ЛЬВІВ
 
 40 UT4PR       126   248+580   828  226+560   786   89.7
ПАШКЕВИЧ М.О.  1949  1Р  М. КОВЕЛЬ
 
 41 UT8IT       114   228+550   778  216+530   746   95.6
ШОЛ І.І.  1954  МСУ  М. МАРIУПОЛЬ
 
 42 UR4MHI      102   204+590   794  192+550   742   95.1
ВОЛОДІН А.Л.  1951  Б/Р  Г. СЕВЕРОДОНЕЦЬК
 
 43 UR5IHQ      106   212+570   782  188+540   728   88.7
ТОЛСТОЛІТКО О.П.  1948  Б/Р  М. ЯСИНОВАТА
 
 44 UT0NI        91   182+540   722  168+530   698   92.3
КИЩЕНКО П.Ф.  1957  Б/Р  М. ТРОСТЯНЕЦЬ
 
 45 UT2II       102   204+540   744  182+500   682   92.2
СУХАРЬОК Л.Г.  1949  МСУМК  Г. ДОНЕЦЬК
 
 46 UT5PQ        95   186+550   736  158+500   658   84.2
ГАГАН О.В.  1971  Б/Р  М. ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ
 
 47 UV6QAB      104   202+610   812  162+480   642   80.8
ВИШЕГОРОДЦЕВ Є.О.  1954  Б/Р  СМТ. КИРИЛІВКА
 
 48 UR7CB        86   172+490   662  158+460   618   91.9
НЕТРЕБІН О.В.  1957  Б/Р  М. ГОРОДИЩЕ
 
 49 UR3PHP       79   158+480   638  142+450   592   89.9
КОВАЛЬ Р.М.  1989  Б/Р  М. ЛУЦЬК
 
 50 UY2IF        80   160+410   570  156+390   546   97.5
ВІННІКОВ В.П.  1954  МС СРСР  Г. МАКІЇВКА
 
 51 UR5YW        64   128+430   558  114+380   494   89.1
МЕЛЬНИЧУК В.В.  1981  Б/Р  С. РІДКІВЦІ
 
 52 UV5QR        58   114+320   434  108+320   428   93.1
ДРОЖАНОВ О.О.  1971  КМСУ  СМТ. МИРНЕ
 
 53 UT5ER       35    70+250   320   60+250   310   85.7
ГРАБАРНИК А.Ю.  1948 МС СРСР  М. ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК
 
 
10. ОДИН ОПЕРАТОР - ДІАПАЗОН 160 МЕТРІВ
 
      Вищий вихідний показник (ВВП) для цієї групи не визначався в зв'язку з малою кількісттю учасників.
 
    CALL       QSO  Pts Q+O   Pts  Cfm Q+O  Cfm    %%
 
  1 UR8RF       87   174+500   674  168+500   668   97.7
СВИСТЕЛЬНИК О.Г.  1960  МСУ  М. ОСТЕР
 
  2 UT7EF       85   170+530   700  154+480   634   94.1   
ПОДЕНЕЖНИЙ М.Ф.  1950  МСУ  М. НОВОМОСКОВСЬК
 
  3 UR9QQ       72   144+440   584  136+440   576   94.4   
ХРИПКО С.Л.  1966  МС СРСР  М. ЗАПОРІЖЖЯ
 
 
11. КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ
 
1. Дніпропетровська - 10374
UR8EQ 788, UT5EPP 1166, UT8EL 1152, UR7EQ 1146, UT0EO 1144, UT2EF  988, UT7EF 634, UT5ER 310, UT7EZZ 1744, UR4EWP 1302.
 
2. Вінницька - 9042
UT9NA 1502, UT0NN 1484, UT3NK 1478, UT8NT 1324, UT5NM 1142, UT4NZ  790, UT0NI 698, UT7NI 624. 
 
3. Донецька - 7866
UT8IO 1414, UT2IO 1184, UX1IL 1118, UT1IM 994, US7IS 846, UT8IM  836, UT8IT 746, UR5IHQ 728.
 
4. Запорізька - 7596
UR3QCW 1714, UT2QQ 936, UX7QV 964, UV6QAB 642, UV5QR 428, UR9QQ  576, UR4QZZ 1838, UR3QXX 498.
 
5. Київська - 6170
UY5ZZ/A 1602, UR4UDI 1506, UY2UA 1006, UR5UBR 970, UR4UWY 1086.
 
6. Івано-Франківська - 5486
UT3SO 954, UX0SX 1080, UT5SA 1010, UR5SAU 894, UR4SYM 1548.
 
7. Луганська - 5228
UY7MM 1010, UR4MG 1034, UX7MX 1144, UY3MW 932, UR4MHI 742.
 
8. Чернігівська - 4478
UT5RX 610, UY2RA 1102, UT0RM 1098, UT3RS 1000, UR8RF 668.
 
9. Чернівецька - 4210
US2YW 1550, US0YW 1124, US0YA 1042, UR5YW 494
 
10. Черкаська - 4170
UT0CK 1168, UR3CMA 1244, UR4CU 1140, UR7CB 618.
 
11. Львівська - 4130
UR5WCQ 1116, UW1WU 966, UR5WPR 810, UT3WX 794, UY4WWA 444.
 
12. м. Київ - 2916
UY2UQ 1022, UT5UML 1000, UX5UU 894.
 
13. Сумська - 2410
UT1AA 1032, UT7AXA 1378.
 
14. Кировоградська - 2404
US1VS 1486, UR3VDD 978.
 
15. Житомирська - 2128
UT3XX 1144, UR5XMM 984.
 
16. Миколаївська - 2094
UY5TE 918, UR4ZWL 1176.
 
17. Волинська - 2036
UT4PR 786, UT5PQ 658, UR3PHP 592.
 
18. Рівненська - 1930
UX0KN 1002, US7KC 928.
 
19. Херсонська - 1644
UT2GWW 1644.
 
20. Полтавська - 1412
UR0HWZ 1412.
 
21. Харківська - 1100
UT2LU 1100.
 
22. Хмельницька - 948
UR5TL 948.
 
23. Одеська - 736
UR5FBM 736.
 
 
12. Звіти "Для контролю":
 
а) поступили з позначкою "Для контролю"
 
US5EY, US6CQ, UT0LK, UT5KL
 
б) звіти які мають пропущені або повторно передані контрольні номери більше 3%:
 
UT5ECZ (7.84%), UT7NS (5,04%)
 
13. Звіти, не прийняті до заліку згідно з Регламентом змагань і "Правилами":  
 
а) підтверджено або проведено менше ніж 30 радіозв'язків:
 
US5EY (16), US6CQ (2), UT0LK (27), UT5KL (2)
 
б) звіти, що надійшли після 28 квітня 2013 р.:
 
UR3LTD (03.05.2013 після опублікування попередніх результатів )
 
14. Протести. 
 
Протести від учасників не надходили.
 
Головний суддя                 СНК  Андріюк В.М.   UR5QU 
 
Заст. головного судді         СНК  Сміян В.І.     UR7QM
 
Головный секретар             СНК  Голіков М.А.   UY5QQ